'' HER ŞEY ÖNCE GÜVENLE BAŞLAR ''
 
MİSYONUMUZ 
 
Makine ve Ürün Grubumuzu Hedef Pazarlarımızın Taleplerine göre Belirleyip Yetkin ve Uzmanlaşmış Kadrolar ile İnsanlığa, Çevre ve Evrensel Değerleri Göz Önünde Bulundurarak, İş Ortaklarımıza Fark Edilebilir, Yenilikçi Çözümler Sunmak. 
 
VİZYONUMUZ 
 
Stratejik İş Ortaklıklarıyla Ulusal ve Uluslararası Pazarda EPS ve EPS Türev Ürünlerinin Üretim Tesislerinin Kurulması, Dizayn edilmesi ve Karakterize Edilmesi Hususlarında, Hatalarını Azaltarak Üç Kıtada  ( Avrupa- Asya- Güney Amerika ) Faaliyetlerini Sürdürmek.
 
ŞİRKETİMİZ
 
MSB İZOLASYON-MSB MAKİNE olarak ticaretin ilk kuralı '' GÜVEN '' kavramını şirketimizin merkez noktasına aldık. Tüm çalışma arkadaşlarımız, iş ortaklarımız ve firmamız ile işbirliği içinde olan kişi ya da kurumlar, tarafımızla ilgili olarak sorun yaratıcı değil, sorun çözücü olduğumuzu bilir ve niyetlerin iyi olduğu noktada ticaretin varlığını sürdürebileceğine karşılıklı olarak inanırlar. Firmamız EPS ürünlerinin üretimi için, tüm gerekli makinelerin üretimini, tedarik edilmesini, satışını, üretim prosesinin devreye alınmasını ve diğer tüm operasyonel eylemler ile ilgili faaliyet göstermektedir. MSB İZOLASYON - MSB MAKİNE olarak tarafımızla iletişime geçen kişi, kurum ya da firmaların talep ettiği makinelerin satışını ve satış sonrası hizmetini veriyor, diğer taraftan sektörümüzdeki firmaların üretim safhasında karşılaştıkları sorunları beraberce çözüme ulaştırıyoruz.